POUČENÍ

Pokud jste našli na papírovém oznámení toto poučení, opravňuje vás (i s příslušenstvím), ba přímo vyzývá ke vstupu na obřad, konzumaci svatební hostiny a k noclehu ve vyhrazených prostorách.

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY (individuální odchylky lze sjednat ústně)

Sraz 5.5.2007 mezi 11:00 a 12:00 v horském hotelu Čarták (N49°23'22.2",E018°14'34.45"), kde bude připraveno mírné občerstvení a další nezbytnosti pro resuscitaci hostů, vyčerpaných dlouhou cestou. (Neautistické případy je po dohodě možno vyzvednout v Rožnově pod Radhoštěm od autobusu s příjezdem v 11:03.) Po svatebním rituálu (12:30) následuje zběsilé fotografování a všeobecný chaos, který vyústí v koloniální odjezd do Čeladné do věhlasného penzionu U Holubů. Zde bude aplikováno krmivo a pitivo a rozdmýchán hudební a taneční dýchánek. Dále jsou naše vzpomínky na budoucnost rozostřené, čemuž bude program plně podřízen. Ubytování na místě je víceméně nevyhnutelné (o sobotní odjezdy se raději nepokoušejte) - vylosovaní jedinci mohou spát na ložích, ostatní buď ve vlastních stanech, nebo po různu na zemi tam, kde padnou do spacáků... Jelikož následující dny jsou oslavné a sváteční (8.5. slaví stát), chaloupka na Kyvňačkách je připravena k odchytu svatebčanů a bujarým oslavám od neděle do úterý. K ní se přidávají i Pustevny, skanzeny, Valaši, frgále a podobné elementy.

VÝSTRAHA

Veškeré úmysly je třeba předem hlásit, neboť vše výše uvedené je pouze na objednávku. Nahlašte tedy v zájmu zachování společenské úrovně svůj úmysl přijet/nepřijet, počet příjezditelů, požadovaný počet loží a mimoloží, počet volných míst v použitém dopravním prostředku a plánovaný újezd. Nic z výše uvedených informací nemusí být pravda, proto sledujte stránku http://svatba.ptakopysk.net. Zde bude také zveřejněn inspirační seznam svatebních darů a způsob jejich rozebrání.

RADY PRO MÉNĚ OBVYKLÉ SITUACE

Jsou poskytovány téměř bezplatně na těchto emailech a telefonních číslech:

    Pořadatelé: Honzík 737 104 563, Maruška 736 648 583 (poradatele@ptakopysk.net)
    Oddávanci: Dědegue 777 693 486, Teryque 608 714 513 (oddavanci@ptakopysk.net)

Pořadatelé akce se zříkají jakékoliv odpovědnosti za ztráty způsobené třetími a čtvrtými osobami.